Betoley Kayıt Ol

 2017 yılından bu yana dünya piyasasında yer alan betoley, her konuda kullanıcı memnuniyeti sağlamış durumda. Zengin oyun alternatifleri yüksek oranlarla desteklenirken; güncel bonuslar ve zengin ödeme yöntemleri güvenli bir portal sunuyor. Güncel adres üzerinden giriş yaparak en fazla birkaç dakika içerisinde betoley kayıt ol ve sitenin tüm olanaklarından dediğin gibi yararlan.

 Betoley Kayıt

 Yeni adrese giriş gerçekleştirdikten sonra belli aşamaları geçerek, kolaylıkla betoley kayıt ol işlemini tamamlayabilirsiniz.

 – Ana sayfa üzerindeki kayıt bölümüne bağlantı kurarak; isim soy isim, cep telefonu ve mail adresi başta olmak üzere istenilen bilgileri yazmanız gerekiyor.

 – Daha sonra cep telefonuna gelen onay numarasını tuşlayarak hesabınızı açabilirsiniz.

 – Ancak hesabın aktif hale gelebilmesi için, mail adresine gönderilen aktivasyon linkine tıklamanız yeterlidir.

 Bu aşamaları tamamladıktan sonra doğrudan hesabınıza geçiş yapabilir; ilk para yatırma ile hemen bahis oynamaya başlayabilirsiniz.

 Mobil Üzerinden Kayıt

 Masaüstü versiyonda olan tüm aşamaları aynı şekilde gerçekleştirerek, mobil üzerinden üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Kullanışlı bir ara yüzü sağlamış olan betoley, farklı işletim sistemleri üzerinden mobil desteği sunuyor. Ayrıca üyelik gerçekleştirirken hoş geldin bonusu ve ilk yatırım bonuslarını unutmayın.

 Basit çevrim şartları üzerinden 0 geri dönüş ile 1000 TL’ye kadar hoş geldin bonusu, yeni üye olacak kullanıcılara sunulmuş durumda. Kayıt anında herhangi bir soru veya görüşünüz olursa, canlı destek hattı üzerinden müşteri temsilcilerine bağlanıp bilgi alabilirsiniz.

BETOLEY GİRİŞ